jaroslav.cabalka@3dfitness.cz +420 607 228 988

CHOREOGRAFICKÉ TANEČNÍ A SPLOVACÍ LEKCE

DANCE FITNESS TRAINING

způsob, jak se dostat do kondice a redukovat váhu zábavnou cestou, rozvíjet koordinaci a rytmické cítění. Dance fitness training je zábavnou formou tanečního aerobicu. Vychází ze základních kroků aerobicu a je dále obohacen o taneční prvky, které do sestav vnášejí složitější a více taneční choreografie. Zpravidla se cvičí na melodickou hudbu, časté jsou také latinskoamerické rytmy či disco.

Hodina dance fitness training má v podstatě stejnou strukturu jako ostatní formy aerobicu. Začátek hodiny je určen na zahřátí a protažení. Následuje nejdůležitější část hodiny, která také většinou trvá nejdéle. Cvičitel předcvičuje různé choreografie, které mají silně taneční ráz. Během jedné lekce se mohou cvičit až tři různé choreografie, cvičitel je nakonec může spojit v jednu velkou.

ZUMBA

Zumba Vám přináší nefalšovanou radost z tance a pohybu při latinskoamerické hudbě. Není třeba mít zvláštní talent pro tanec. Kroky variací se během 1-2 lekcí naučí každý. Hodina udržuje klasické atributy fitness - rozhýbání, výdržovou kardio-část i část posilující. Zumba je pro každého a v každém věku. Je to především atmosféra taneční párty, na které vytancujete 500 – 1000 kcal za hodinu a zanechá ve vás skvělý pocit a dobrou náladu.

Zumba má velice pozitivní vliv na srdeční činnost, podporuje výdej kalorií, pomáhá k formování těla a je neuvěřitelnou zábavou. Zumba je vhodná pro úplné začátečníky i pokročilé.

STEP CHOREO

Lekce využívající zvýšenou podložku – step, nejen pro cardio trénink, ale i pro zpevnění celé dolní poloviny těla s využitím tanečních prvků v sestavě.

DRUMS and FIT

Drums & Fit je cardio lekce k procvičení celého těla. Kombinuje lehký odpor s konstantním simulováním bubnování. Cvičení spojuje cardio, izometrické pohyby, plyometrické a izometrické pózy v 45 minutách série. Spalujete mezi 600 a 900 kalorií za hodinu , Posílujete a tvarujete zřídkakdy používané svaly, a bubnujete si cestu k štíhlejší postavě! Díky neustálým pohybům horní části těla s využitím lehkých paliček, tzv. Ripstix ™ , budete jako bubeník pálit své kalorie. Bušení Vás zbaví kil, ale navíc Vás odreaguje od každodenního stresu. Lekce jsou voleny dle typu hudby: Drums, Rock, pop a odl school

ÚČINKY CVIČENÍ: Drums & Fit kombinuje snadně sledovatelné (a nikoli složité nebo nepříjemné ) kardio pohyby se silovým tréninkem a bubnováním. Tato lekce Vám propracuje celé tělo, zvyšuje tepovou frekvenci do zóny na spalování tuků, a nutí nás, aby náš každý krok byl tak přesný, jako základní rytmus